Dowolne miejsce i czas

Dostęp do poczty e-mail, kalendarzy i kontaktów przy użyciu komputerów, sieci Web i telefonów komórkowych.

Praca w praktycznie dowolnej lokalizacji

Można pracować w praktycznie dowolnej lokalizacji i automatycznie aktualizować wiadomości e-mail, kalendarz i kontakty na najczęściej używanych urządzeniach, łącznie z komputerami PC i Mac, smartfonami iPhone, Android i Blackberry** oraz telefonami komórkowymi z systemem Windows Mobile i urządzeniami Windows Phone*.

Praca w praktycznie dowolnej lokalizacji
Łatwa w zarządzaniu poczta e-mail

Łatwa w zarządzaniu poczta e-mail

Można korzystać z profesjonalnej i łatwej w zrządzaniu poczty e-mail. Usługa Office 365 oferuje skrzynkę pocztową o pojemności 25 gigabajtów (GB) dla każdego użytkownika i umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail o wielkości 25 megabajtów (MB). Można połączyć się z programem Microsoft Outlook 2010 lub Outlook 2007 i korzystać ze wszystkich znanych funkcji programu Outlook po ustanowieniu połączenia z Internetem w domu lub biurze albo w trybie offline.

Proste planowanie

Można w łatwy sposób planować spotkania, udostępniając kalendarze i przeglądając je równocześnie, aby sprawdzić dostępność współpracowników i proponowane terminy spotkań. Dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów można uzyskać z większości przeglądarek sieci Web, korzystając z wielu znanych funkcji programu Outlook za pośrednictwem aplikacji Microsoft Outlook Web App.

Proste planowanie
Zabezpieczenia klasy biznesowej

Zabezpieczenia klasy biznesowej

Ułatwiona ochrona organizacji przed spamem i wirusami przy użyciu narzędzia Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, oferującego wiele filtrów i aparatów skanowania w poszukiwaniu wirusów.

* Dostęp z urządzeń przenośnych wymaga łączności Wi-Fi lub zależy od zasięgu sieci komórkowej.

** Użytkownicy usługi Blackberry Internet Service mogą korzystać z poczty e-mail w trybie push i dodawać kalendarz oraz kontakty do swoich urządzeń Blackberry przy użyciu funkcji przewodowej synchronizacji z programem Outlook na komputerze.