Wprowadzenie do usługi Office 365

Konfigurowanie usługi Office 365 dla małych firm i specjalistów

Dowiedz się, jak konfigurować i wdrażać usługę Office 365 z różnych platform. Narzędzia internetowe są bardzo proste i łatwe w użyciu, a konfiguracja przebiega tak samo. Dowiedz się więcej na temat kroków wymaganych do rozpoczęcia pracy. Zaloguj się, aby rozpocząć.

Wdrażanie usługi Office 365 dla przedsiębiorstw

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące sposobów wdrażania usługi Office 365 dla średnich firm i przedsiębiorstw, odwiedź naszą stronę Niestandardowy plan wdrożenia usługi Office 365, na której zamieszczono zasoby dotyczące zagadnień, takich jak wdrożenie samodzielne, wdrożenie prowadzone przez partnera, ponowne delegowanie domen do firmy Microsoft, logowanie jednokrotne, synchronizacja z usługą Active Directory i migracja skrzynek pocztowych. W przypadku wdrożenia w chmurze i wdrożenia lokalnego w dużych przedsiębiorstwach, w których użytkownicy wymagają logowania jednokrotnego przy użyciu poświadczeń firmowych, można rozpocząć od naszego Krótkiego przewodnika dotyczącego wdrażania. Należy zapoznać się ze wszystkimi krokami i wymaganiami systemowymi, aby prawidłowo wdrożyć usługę Office 365. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wdrożenia w dużych przedsiębiorstwach, pobierz Przewodnik wdrażania usługi Microsoft Office 365. Zaloguj się, aby rozpocząć wdrażanie usługi Office 365.

Usługi Microsoft Premier Deployment dla dużych przedsiębiorstw

Usługa Microsoft Premier Deployment (MPD) jest oferowana przez firmę Microsoft dużym firmom w celu ułatwienia dostarczania usługi Microsoft Office 365 dla przedsiębiorstw. Dowiedz się więcej na temat usług Microsoft Premier Deployment, przejrzyj cennik i skorzystaj z technicznej oceny zgodności z usługami Microsoft Deployment Services.